Imprezy Integracyjne

Imprezy integracyjne SKW

Co roku spotykamy się na wiosennej Integracji, jesienią jeździmy ponosić drewno do pewnej zagubionej w karkonoskich lasach chatki, a w grudniu podczas klubowej Wigilii życzymy sobie kolejnego wspaniałego, wspinaczkowego roku.


AKTUALNOŚCI ⬇ ⬇ ⬇

 • Zakończenie sezonu – integracja i wspinanie
  WYJAZD: Zakończenie sezonu – integracja i wspinanie Zapraszamy wszystkich członków klubu na wyjazd kończący wiosenno-letni sezon skałkowy 2021. Wyjazd ma charakter integracyjny. W pięknych (mamy nadzieję) okolicznościach jesiennej przyrody planujemy wspólne wspinanie*, wieczorną integrację z podsumowaniem sezonu i wymianą doświadczeńCzytaj dalej „Zakończenie sezonu – integracja i wspinanie”
 • Nowe klubowe Banery
  Nowe klubowe Banery Mamy dla Was: nowe, świeżutkie banery klubowe! ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Jeżeli macie nadchodzące ciekawe plany wyjazdowe, koniecznie zabierzcie baner ze sobą, idealnie prezentuje się na zdjęciach! Liczymy że banery zwiedzą w najbliższym czasie kawałek świata. Najbliższe kierunki: Tatry, MasywCzytaj dalej „Nowe klubowe Banery”
 • Spotkania integracyjne SKW na BW
  Spotkania integracyjne SKW na BW Przypominamy/ogłaszamy, że wracamy z CYKLICZNYMI SPOTKANIAMI SKW w Big Wall – Centrum Wspinaczkowe: WTOREK godz. 19:30 chcesz się spotkać, obgadać wyjazdy? poznać innych członków klubu? poznać kogoś na drugi koniec liny? ZAPRASZAMY! w każdy wtorekCzytaj dalej „Spotkania integracyjne SKW na BW”
 • Klubowy wyjazd TRADowy – Rudawy Janowickie
  Klubowy wyjazd TRADowy Rudawy Janowickie 28-30 maja Klubowy wyjazd TRADowy za nami… Namioty spakowane (czy to pierwszy nocleg w sezonie? Niemożliwe!), skały wybrane, kości pobrzękują w torbach… Jedziemy! Tymczasem pogoda postanawia rozdać swoje karty. Wizja totalnej zlewy jest całkiem realna,Czytaj dalej „Klubowy wyjazd TRADowy – Rudawy Janowickie”
 • ROZPOCZĘCIE SEZONU – wyjazd integracyjny SKW
  ROZPOCZĘCIE SEZONU wyjazd integracyjny SKW Zapraszamy wszystkich członków klubu na wyjazd integracyjny rozpoczynający letni sezon skałkowy. [ TERMIN ]16-18.04.2021 r. [ NOCLEGI ]Karpniki – pod Krzywym Dachem.W podanej lokalizacji dysponujemy:– pokojami – liczba miejsc ograniczona (10),– rezerwacją na pole namiotoweCzytaj dalej „ROZPOCZĘCIE SEZONU – wyjazd integracyjny SKW”
 • Walentynkowe Lodospady
  Walentynkowe Lodospady Bardzo udany koleżeński wyjazd weekendowy, ze wspinaczką w Kotle Małego Stawu w Karkonoszach oraz w kamieniołomie w Głuszycy Górnej. Mamy w końcu porządną zimę to i dziabki było w co pozabijać 🙂 W Kotle padły Niebieska drabina (WI3),Czytaj dalej „Walentynkowe Lodospady”
 • Skalna Wioska
  SKALNA WIOSKA Dziś rozpoczyna się głosowanie na PROJEKTY OBYWATELSKIE w gminie Dobra,        w której bierze udział projekt Marcina Tomaszewskiego: SKALNA WIOSKA w Buku. Nadarza się okazja stworzenia czegoś wyjątkowego: rejonu boulderowego w okolicy Szczecina! Pod realizację miałby zostać przeznaczony teren doCzytaj dalej „Skalna Wioska”
 • Mikołajkowy Wyjazd Drytoolowy
  Mikołajkowy Wyjazd Drytoolowy – Lutynia W miniony weekend pojechaliśmy na kolejny klubowy trening drytoolowy. Tym razem do starych wyjadaczy dołączyło wielu początkujących adeptów tej osobliwej sztuki.Wielu z nich dość szybko pięło się po drabinie cyfry i zakończyło wyjazd z całkiemCzytaj dalej „Mikołajkowy Wyjazd Drytoolowy”
 • Akcja Drewno 2020
  Akcja Drewno 2020 W weekend 16-18.10.2020 odbyła się MINI Akcja w Chatce pod Śmielcem. W związku z sytuacją pandemiczną ograniczono grono uczestników do niezbędnego minimum. Udało się jednak zabezpieczyć Chatkę i przygotować obiekt do sezonu zimowego 2020/21 Nasze Magiczne miejsceCzytaj dalej „Akcja Drewno 2020”
 • Klubowe spotkanie wigilijne
  Klubowe spotkanie wigilijne 2019 Jak co roku zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu w raz z rodzinami na spotkanie Wigilijne. Jest to wspaniała okazja na spotkanie w naszym górskim gronie. Spotkanie umili pokaz zdjęć naszej koleżanki Gosi Podwalskiej z „AnnapurnaCzytaj dalej „Klubowe spotkanie wigilijne”
 • VI Szczecińska Noc Integracyjna 2019
  VI Szczecińska Noc Integracyjna 2019  Impreza środowiskowa na ŚwidwiuSTART – 11 maj od godziny 15.00 Spotkanie na Świdwiu coraz bliżej tak wiec tradycyjnie serdecznie zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Klubu do zgłaszania prezentacji ze swoich zeszłorocznych wyczynów. Głównym założeniem imprezyCzytaj dalej „VI Szczecińska Noc Integracyjna 2019”
 • Spotkanie wigilijne 2018
  Spotkanie wigilijne 2018 Zapraszamy członków i sympatyków na spotkanie wigilijne które odbędzie się 14 grudnia (piątek) o godz. 19:00 w Centrum Wspinaczkowym Big Wall. Liczymy na Waszą obecność. Jest to wspaniała okazja na spotkanie w naszym górskim gronie. Przyjdźcie z rodzinami. Tradycyjnie prosimy o przyniesienieCzytaj dalej „Spotkanie wigilijne 2018”
 • Akcja Drewno 2018
  Akcja Drewno 2018 Drodzy klubowicze, 5 października, wyjeżdżamy na „Akcję Drewno”, a tym samym rozpoczynamy przygotowanie „Chatki pod Śmielcem” do długiej i miejmy nadzieję owocnej wspinaczkowo zimy.„Akcja Drewno” to periodyczne spotkanie wspinaczkowej braci w Chatce pod Śmielcem u podnóża Śnieżnych Kotłów (Karkonosze). WCzytaj dalej „Akcja Drewno 2018”
 • V Szczecińska Noc Integracyjna 2018
  V Szczecińska Noc Integracyjna 2018 Impreza środowiskowa w ZabierzewieSTART – 19 maja od godziny 15 Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na coroczne spotkanie integracyjne. Impreza KW Szczecin odbędzie się w ośrodku „u Prezesa” – Zabierzewo 21 Koordynaty GPS: 53,754918Czytaj dalej „V Szczecińska Noc Integracyjna 2018”
 • Klubowe Spotkanie Wigilijne
  Klubowe Spotkanie Wigilijne Zapraszamy członków i sympatyków do siedziby SKW na spotkanie wigilijnew piątek 15 grudnia o godz. 19:30. Liczymy na Waszą obecność. Jest to wspaniała okazja na spotkanie w naszym górskim gronie. Przyjdźcie z rodzinami (dzieciaki jakoś upchamy na ściance).TradycyjnieCzytaj dalej „Klubowe Spotkanie Wigilijne”