RELACJA: TRADy w Rudawach 2024

Relacja z wyjazdu klubowego:
TRADy w Rudawach 2024

Sezon wspinaczkowy trwa a my odhaczamy kolejne punkty klubowego kalendarza wyjazdów.

Jednym z nich jest coroczny wyjazd tradowy w Rudawy Janowickie, podczas którego skupiamy się na wspinaczce po drogach nieubezpieczonych

Zapraszamy do relacji koordynatora wyjazdu – Michała Kundery:

„W tym roku, pięć dwuosobowych zespołów wspinaczkowych działało w takich rejonach jak: Fajka, Malinowa, Sukiennice, Ścianki i Zamek Bolczów.

Na wyjeździe padały między innymi takie przejścia: 
Spadające Gwiazdy VI.2 (brawo za życiówkę Paweł i za dobre przejście Marek),
Różdżkareczka VI.2 (Filip),
Miłosne kleszcze VI+ (Maciej),
Rysa Dolores VI i ✅ Rysa Mercedes VI (Michał).

Dla niektórych była to okazja do odświeżenia wiadomości z kursu skałkowego (pozdrowienia dla Kasi), dla innych – do powrotu po kontuzji. Rudawy dają sporo możliwości, aby przećwiczyć techniki asekuracji z friendów i innych kości; dają pole do sprawdzenia się w nieco improwizowanych sytuacjach, gdy top drogi nie zawsze jest wyposażony w stanowisko zjazdowe.

Poza życiówkami wyjazd ten co roku stanowi okazję do szlifowania tradowych technik, powtórek z operacji linowych na wielowyciągach czy integracji – niejeden zespół wspinaczkowy poznał się na klubowych wyjazdach.”


Dziękujemy gorąco Michałowi, który co roku koordynuje ten wyjazd, i wszystkim tym, którzy wybrali się z nami w Rudawy w tym roku, a niezdecydowanych wspinaczy i wspinaczki zapraszamy na kolejne wyjazdy.

➡️ ➡️ ➡️ WYJAZDY i OBOZY lato – jesień 2024 r.