Bilety na film “the Alpinist” – wejściówki do zdobycia!

Bilety na film “the Alpinist”
– wejściówki do zdobycia!

Już niedługo do kina w Szczecinie zawita: “THE ALPINIST“,
jeden z ciekawszych filmów wspinaczkowych minionego roku!

Jako współorganizatorzy wydarzenia w Szczecinie SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich członków Klubu i sympatyków na pokaz, który odbędzie się:

  • 23 marca (środa) 2022 r. o godzinie 19.00  
  • w MULTIKINIE (Szczecin, al. Wyzwolenia 18/20, sala nr 1).
  • Link do biletów: https://bit.ly/3twmVGX

Dla członków SKW – 4 wejściówki do zdobycia w KONKURSIE! Szczegóły poniżej.


“W czasach, gdy wspinaczka zmienia się z niszowej dyscypliny w wielkie wydarzenie medialne, Marc-André Leclerc wspina się samotnie, z dala od świateł reflektorów. Na odległych alpejskich zboczach 23-latek podejmuje się jednego z najśmielszych samotnych wejść w historii…

Bez kamer, liny i miejsca na błąd – podejście Marc’a-André jest kwintesencją samotnej przygody. Zaintrygowany cichymi osiągnięciami wspinacza, weteran kina wspinaczkowego, reżyser Peter Mortimer (m.in. „The Dawn Wall”, „Valley Uprising”, niezliczone odcinki serii „Reel Rock”), postanawia nakręcić o nim film. Podczas dwuletniej podróży przez wysokie alpejskie szczyty i pionowe lodospady, Peter bada związek Marc’a z naturą, jego bezkompromisowe poszukiwanie przygód oraz ryzyko, jakie podejmuje, by realizować swoją pasję. Niektórzy eksperci uważają, że balansuje na krawędzi ryzyka, ale są też legendy wspinania free solo (m.in. Alex Honnold), które zachwycają się jego talentem i osiągnięciami. Jednak wszystkie dokonania kanadyjskiego solisty kurczą się w porównaniu z jego odmieniającą życie wyprawą do Patagonii i ustanowionym rekordem.

Dokument pozwala bliżej przyjrzeć się pasjonującej przygodzie Leclerca, która uosabia jego miłość do wspinaczki i wysokości.

Film jest przejmującym portretem wspinacza-wizjonera, który podąża ścieżką wytyczoną przez pasję, mimo najsroższych możliwych konsekwencji.”


KONKURS DLA CZŁONKÓW SKW
do zdobycia 4 bilety na film –

Wystarczy wejść na nasz Fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/KWSzczecin
i odpowiedzieć, w komentarzu do dedykowanego posta, na 3 pytania:

1. Wymień co najmniej jedno z wybitnych przejść Marc-André Leclerca na patagońskiej turni Torre Egger.
2. Na jakiej drodze w Tatrach wspinał się Marc?
3. Jakie zwierzęta towarzyszyły Marcowi wraz z kompanami podczas wspinaczki na Cerro Mariposa w Patagonii (podpowiedź: nazwa drogi)?

Cztery pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie trzy pytania dostaną od nas wejściówki na film.