VI Szczecińska Noc Integracyjna 2019

VI Szczecińska Noc Integracyjna 2019 

Impreza środowiskowa na Świdwiu
START – 11 maj od godziny 15.00

Spotkanie na Świdwiu coraz bliżej tak wiec tradycyjnie serdecznie zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Klubu do zgłaszania prezentacji ze swoich zeszłorocznych wyczynów. Głównym założeniem imprezy jest konsolidacja środowisk i spotkanie pasjonatów górskiej przygody. Chcemy się dzielić swoimi przeżyciami i usłyszeć o Waszych. Chętnych chcących pokazać coś od siebie prosimy o przesalanie do dnia 30.04.2019 informacji na maila tokarskaa@interia.pl, w celu ustalenia kolejności wystąpień i potrzeb sprzętowych.

JEDZENIE:
Jako organizatorzy przygotujemy trochę mięsiwa na ognisko/grilla (karkówka, kaszanka), zapewniamy też nakrycie stołu, trochę pieczywa, ketchup, musztardę, wodę.
Jaz zwykle zachęcamy, aby każdy przyniósł ze sobą to co lubi: kiełbaskę na ognisko, sałatki, ciasto oraz napoje. Planujemy zabawę do niedzielnego poranka więc wszystko się przyda.
Na miejscu jest zaplecze kuchenne gdzie, można będzie zagotować wodę na herbatę lub kawę, a nawet coś podgrzać lub ugotować ?

SPANIE:
Zapewniamy miejsca „ na glebie” dla około 50-60 osób, prosimy o zabranie śpiworów i karimatek, ewentualnie namiotów. Uwaga mogą być komary !!!

KONTAKT:
Agnieszka Tokarska – tel. 509 431 825

Z górskim pozdrowieniem,
Zarząd KW Szczecin.