Zapraszamy na Warsztaty otwarte/PRELEKCJĘ: „Wspinanie w górach typu alpejskiego” oraz zakończenie KKS i Afterparty

Zapraszamy na warsztaty otwarte/PRELEKCJĘ:
„Wspinanie w górach typu alpejskiego”
Zakończenie Klubowego Kursu Skałkowego i Afterparty!

W imieniu Zarządu SKW zapraszamy wszystkich miłośników gór na prelekcję poruszającą temat wspinania w górach typu alpejskiego.

Prelekcja połączona będzie z zakończeniem klubowego kursu skałkowego, na którym uczestnikom wręczone zostaną świadectwa ukończenia szkolenia.
Specjalnie dla naszych kursantów i nowych członków, w ramach prelekcji omówimy ścieżkę rozwoju górskiego, i przy okazji, jak można realizować ją razem z klubem 🙂 .

Prezentowane będą typy działalności górskiej i związane z nimi zagadnienia stylu i etyki w górach. Powiemy też o tym, jakie zasady i metody towarzyszą informowaniu o przejściach górskich.

Maciek opowie o swoich wybranych przejściach w Tatrach, Alpach, górach Norwegii, Kaukazie i Pamirze. Omówi też ciekawsze przejścia alpejskie ostatnich lat i kierunki widoczne w światowym alpinizmie.


Jeśli interesuje Cię:
✔️ Czym jest czysty styl alpejski i dlaczego jest tak ceniony?
✔️ Co decyduje o nominowaniu przejścia do Złotego Czekana?
✔️ Jakie informacje powinny się znaleźć w opisie Twojego przejścia i jak budować wykaz?
✔️ Jak zacząć przygodę ze wspinaniem alpejskim?
z pewnością jest to spotkanie dla Ciebie.


Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu, a w szczególności nowych klubowiczów, którzy w ostatnim czasie tłumnie zasilili nasze grono.

Będzie to świetna okazja do integracji środowiska, wymiany doświadczeń i przywitania nowych adeptów w klubie.


Po wykładzie planowane jest Afterparty 🙂

[ KIEDY ]
19 listopada (piątek) – godz. 19:00

[ GDZIE ]
centrum wspinaczkowe Big Wall
ul. Staszica 1, Szczecin

[ KADRA ]
Prelekcję poprowadzi Maciej Nieścioruk