Zapraszamy na 🧗‍♂️TRADy w Rudawach 2024 // 07–09.06

TRADy w Rudawach 🧗‍♂️
7–9 czerwca

Wielbicielki i Wielbiciele wspinania na własnej asekuracji, zapraszamy do zapisów na tegoroczny wyjazd „Trady w Rudawach” który odbędzie się w weekend ✅️ 7-9 czerwca.

Do zgłoszeń zachęcamy osoby o różnym stopniu zaawansowania: takie które niedawno ukończyły kurs skałkowy (z częścią tradową), zgrane zespoły wspinaczkowe, jak i osoby które poszukują ludzi z którymi będą mogły uprawiać ten rodzaj wspinaczki.

Zakładamy, że ewentualny brak sprzętu tradowego, będzie możliwy do uzupełnienia czy to przez dobór do zespołu wspinaczkowego z osobami posiadającymi sprzęt lub użyczeniem sprzętu z szeroko rozumianych zasobów klubowych.

➡️ Warunkiem uczestnictwa w wyjeździe – poza członkostwem w SKW, jest wcześniejsze ukończenie pełnego kursu skałkowego lub nadesłanie wykazu przejść tradowcyh dróg wspinaczkowych.

➡️ Noclegi, w zależności od ilości nadesłanych zgłoszeń i dostępności miejsc wspinaczkowych rezerwowane będą przez koordynatora wyjzadu na 9-up’ie albo „Pod Krzywym Dachem”.

ZGŁOSZENIA

Do 28.05.2023 r. (włącznie).
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres koordynatora wyjazdu: michal.kundera@wp.eu , z kopią na info@kwszczecin.pl i informacjami o:

  • posiadanym sprzęcie tradowym lub jego braku
  • dysponowaniem samochodem do transportu z podaniem ilości miejsc lub potrzebą znalezienia transportu z innymi klubowiczami/klubowiczkami
  • preferowanym dniem i godziną wyjazdu oraz powrotu
  • istniejącym doborze w zespół wspinaczkowy / konieczności znaleznienia osoby do zespołu / otwartości na bycie mentorem / mentorką dla mniej doświadczonych tradowo koleżanek i kolegów
  • telefonem kontaktowym

Do zobaczenia na wyjeździe ‼️


A tak było rok temu…