VI SZCZECIŃSKA NOC INTEGRACYJNA 22.10.2022 r.

VI SZCZECIŃSKA NOC INTEGRACYJNA
> > > 22.10.2022 r. < < <

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na Szczecińską Noc Integracyjną. Impreza odbędzie się w siedzibie Klubu w Szczecinie.

[ START ]
22 października 2022 r. 
sobota, godz.19.00

[ LOKALIZACJA ]
ul. Mazowiecka 1
Szczecin

Szczytowym punktem wieczoru będzie wręczenie naszych klubowych nagród wspinaczkowych Złoty Hak za rok 2021.

W tym roku nagrodę przyznaliśmy w 3 kategoriach: Alpinizm, Wspinaczka skalna górska oraz Sport. Dla przypomnienia listę laureatów i wyróżnionych możecie znaleźć na naszej stronie pod adresem:
https://kwszczecin.pl/2022/03/15/zloty-hak-nagrody-i-wyroznienia-2021-r/

Dodatkowo obecni na imprezie „Hakowcy” opowiedzą nam co nieco o swoich nagrodzonych przejściach. Na miejscu będziecie mogli również dowiedzieć się więcej na temat: planowanych wyjazdów, szkoleń i spotkań, dofinansowań do kursu taternickiego, ofercie multisport czy wypożyczalni klubowej.
Imprezę przewidujemy aż do niedzieli, a Siedziba Klubu będzie w tym czasie tylko dla nas!

[ JEDZENIE ]
Jako organizatorzy zapewnimy jedzenie (pizzę) i napoje 😉
Zachęcamy jednak, aby każdy przyniósł ze sobą to, co lubi (sałatki, ciasto itp.), ponieważ planujemy zabawę do niedzieli (Siedziba Klubu będzie tylko dla nas!), więc wszystko się przyda!

[ KONTAKT ]
W razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi mailowo (info@kwszczecin.pl)
Telefon do Maćka: 512 387 725.

[ CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO? ]

✔️ Jeśli jeszcze nie słyszeliście prelekcji Yetiego o jego zeszłorocznych zimowych wyczynach w Karakorum, to nie może Was tam zabraknąć! Mowa tu o przejściu światowej klasy o prawdziwie historycznym wymiarze w dziejach alpinizmu – co potwierdzają kronikarze American Alpine Journal.

✔️ Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak patentuje się najtrudniejszą drytoolową drogę w Polsce z weryfikacją autorskiej wyceny, to Łysy już Wam to wyjaśni!

✔️ Jeśli zaś najbardziej interesuje Was skalne wspinanie sportowe i jeżdżenie „na wysoką cyfrę”, to z pewnością gratką będzie dla Was posłuchanie Alicji Brzezińskiej, która niezmiennie inspiruje do działania, podnosząc poziom wspinania kobiecego w Klubie.

Jak Wam się podoba taki zestaw?
To nie wszystko… dajemy jeszcze pole laureatom wyróżnień.

✔️ Jak zapewne wiecie, rośnie nam w Klubie liczba miłośników skitouringu. Świadczy to tym choćby frekwencja na organizowanych przez Klub szkoleniach. Robert Narolewski, jeden z najaktywniejszych propagatorów tej dyscypliny w Klubie, opowie nam o swoich wyczynach w Tatrach i nie tylko

✔️ Z pewnością kojarzycie z naszych klubowych relacji duet Mati & Filip. Zespół ten zaliczył bardzo dobry sezon wspinaczkowy w górach z niebanalnymi przejściami. Taki debiut również zasłużył na wyróżnienie. Zapewne chętnie dowiecie się jak to było, a Mati z przyjemnością dorzuci parę newsów z Dream Tower 😊

✔️ Finlandia…(Nie kraj ani nawet alkohol, a droga wspinaczkowa w Dolomitach) położyła już paru naszych Klubowiczów, zmuszając ich do wycofu. Z jej klątwy ostatecznie wyzwolił nas Tomasz Jasek. Zeszłego lata, podczas klubowego obozu w Dolomitach, poprowadził kluczowe trudności tej drogi. Z chęcią opowie nam o tym przejściu.

Jak widzicie, rok 2021 obrodził w ciekawe przejścia. Rok 2022 jeszcze się nie skończył i z pewnością też dostarczy nam materiałów do kolejnych prezentacji. 

A teraz… korzystając z faktu, że większość Klubowiczów w drugiej połowie października można już raczej zastać w weekend w Szczecnie, chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do świętowania klubowych przejść!

Restujmy i ucztujmy, aby zebrać siły na kolejny sezon skalny i nadchodzący już wielkimi krokami zimowy sezon wspinaczkowy w górach.

Bez względu na to jaki rodzaj wspinaczkowej i górskiej aktywności uprawiacie na co dzień, nie może Was tam zabraknąć!