KALENDARIUM WYDARZEŃ SKW – IV kwartał 2022 r.

KALENDARIUM WYDARZEŃ
> > > IV kwartał 2022 r. < < <

Mamy dla Was❗ KALENDARIUM WYDARZEŃ KLUBOWYCH❗ na 👉 ostatni kwartał 2022 r.  Zachęcamy gorąco do zapoznania się. Jest z czego wybierać…

✅️ PAŹDZIERNIK zaczniemy wyjazdem szkoleniowym. Już zaraz w weekend ruszamy w Sokoliki na szlifowanie umiejętności wspinania w rysach, pod okiem instruktora i kustosza rejonu: Michała Kajcy! Tydzień później zapraszamy wszystkich na MITYNG w OKERTAL –  to nowość w naszym kalendarzu. Piękne wspinanie w granicie w zupełnie nowym dla wielu rejonie.
Na zakończenie miesiąca (22 października, sobota) planujemy❗️NOC INTEGRACYJNĄ❗️Będzie to czas na podsumowanie roku klubowego wspinania, rozdamy też ZŁOTE HAKI 2021. Musicie tam być!

✅️ LISTOPAD to czas spotkań i prelekcji. Już w pierwszy weekend (4 listopada, piątek) zapraszamy Was na rozmowę z DANUSIĄ PIOTROWSKĄ. Osobą szczególną, której seria książek „In memoriam Tadeusz Piotrowski”, zawiera kawał historii polskiego alpinizmu. Będzie się też dużo działo poza Klubem, ale są to imprezy, na których na pewno będziemy:
➡️ zawody FIGHT CLUB w c.w. Big Wall,
➡️ festiwal O!GÓRY.
Na koniec miesiąca zapraszamy do siedziby Klubu na: WARSZTATY OTWARTE  ze sztuki biwakowania w górach z Maćkiem Nieściorukiem. No i oczywiście w długi weekend listopadowy nie może zabraknąć kultowego już wyjazdu do LUTYNI na drytool.

✅️ GRUDZIEŃ rozpoczniemy PRELEKCJĄ Tomka Ferbera, który opowie nam o swoim wyjeździe na ANTARKTYKĘ! Jeśli pogoda dopisze mamy nadzieję także na koleżeński, weekendowy wyjazd narciarski, gdzie rozjeździmy się przed nadchodzącym sezonem skiturowym.
WIGILIĘ klubową planujemy 16 grudnia (piątek) w c.w. Big Wall.