II Konkurs Fotograficzny – WYNIKI

II Konkurs Fotograficzny – WYNIKI

W dniu 07.05.2019 w godzinach wieczornych został rozstrzygnięty nasz konkurs fotograficzny o tematyce górskiej. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 11.05.2019r. podczas corocznego spotkania klubowego na Świdwiu. Zwycięzcami zostali:  


I miejsce – Kamila Kozioł za zdjęcie „Śnieżne Kotły”  
II miejsc – Edward Fudro za zdjęcie „Gdzie jedziesz – Llullaillaco, Argentyna”  
III miejsce – Maria Błędowska za zdjęcie „Ciemność w Śnieżnych”.  

Zwycięzcy jako nagrody otrzymali bony upominkowe do sklepu Cetus o wartości od 150 do 100 zł oraz publikację z serii “In memoriam Tadeusz Piotrowski”. Nagrody ufundował Szczeciński Klub Wysokogórski.
(Przypominamy, że do sklepu Cetus członkowie klubu mają 10% rabat, a o projekcie poświęconemu pamięci Tadeusza Piotrowskiego można zapoznać się na stronie http://tadeuszpiotrowski.danutapiotrowska.pl/in-memoriam/)  


Ponadto zostały przyzna wyróżnienia dla zdjęć: „Co tu wybrać?” Michał Kundera, „Dolina Bregaglia” i „Kozy w Alpach” Michał Sośnicki, „Huashan, Chiny” Maria Błędowska „Tacul – Alpy” i „Podejście pod Tacul” Agnieszka Tokarska, “Prowiant, oklice Urdukas, Karakorum” Edward Fudro.  

Nagrodzone i wyróżnione prace można zobaczyć “na żywo” i w powiększeniu na „Big Wall – Centrum Wspinaczkowe Szczecin”.  

Wszystkim uczestnikom i jury serdecznie dziękujemy za udział w konkursu oraz gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym autorom zdjęć. Jednocześnie zachęcam członków klubu do robienie kolejnych pięknych zdjęć górskich z myślą już o kolejnym konkursie.